نکات اولیه در برگزاری مراسم که باید به آن توجه نماییم

برنامه ریز کردن برای اجرای مراسم امری مهم و ضروری است برای عروس خانم ها و آقا دامادها تا همه چیز در وقت خود و در زمان خود انجام شود.به غیر از خدماتی که به گروه تشریفات می سپارید کارهای اریه ای هست که فقط از عهده خودشان برمی آید و مدیریت آن به صورت کامل به شما است.


1- در انتخاب تاریخ عروسی خود همه جوانب را سنجیده اگر مناسبت خاص یا روزهای تعطیل و آخر هفته را برگزینیدقطعا مهمانانتان ذوق بیشتری دارند و دردسری برای آمدن به مراسمتان را نخواهد داشت در عوض شما باید دست به جیب شوید و پول بیشتری خرج کنید ولی اگر مراسمتان وسط هفته باشد ممکن است بخشی از مهمانانتان را از دست بدهید.
2- سعی کنید پس از انتخاب لباس عروس تغییر سایز ندهید.
3- برنامه ریزیتان طوری باشد که همه چیز سروقت انجام شود و شما به عنوان عروس و داماد بتوانید سروقت خود را به مراسم برسانید.
4- شما در روز عروسیتان وقت زیادی با فیلم بردار و عکاس می گذرانید پس بهتر است به اخلاق آنها موقع انتخاب دقت کنید، درست است که کیفیت کار آنها مهم است ولی این جنبه را نیز در نظر داشته باشید.
5- در انتخاب آرایشگاه و آتلیه حتما در نظر داشته باشید که با باغ و تالار فاصله مکانی نداشته باشد تا سر موقع به همه کارهایتان برسید.